« Terug naar nieuws

Vier Moederdag culinair

Zondag 14 mei is het Moederdag! Verras haar met een heerlijke lunch of diner in ons restaurant of bij mooi weer op ons vernieuwde terras. Onze gedreven keukenbrigade serveert op deze dag een extra feestelijk surprise menu. Dit dagelijks wisselende menu wordt aangeboden van twee- tot zesgangen en is gebaseerd op verse seizoen producten. Onze bediening schenkt naar wens bijpassende wijnen bij de verschillende gangen.
Kijk hier voor meer info over de menu’s of onze kaart: Menu’s / Lunchkaart / Dinerkaart

Restaurant Vlaar ligt centraal in het Gooi in ‘s-Graveland naast Hilversum en is 7 dagen per week geopend voor lunch en diner met ruime en gratis parkeergelegenheid, een heerlijk en stijlvol ingericht terras en een prachtige privé ruimte. Wij koken naar de Franse keuken met een modern accent. Alles is huisgemaakt en er wordt met de seizoenen meegekookt.

Reserveer uw tafel via onze online button of bel ons op tel. 035 – 656 1661. Ons team zal er alles aan doen om haar een onvergetelijke dag te bezorgen!

Foto van terras

Oester Lounge: van 14 tot 17 september

Het oesterseizoen is weer begonnen! Om dit te vieren organiseren wij van donderdag 14 tot en met zondag 17 september aanstaande de…

Foto van terras

Gezocht: junior kok om ons team te versterken

Wij zoeken per direct een jonge en enthousiaste kok om ons keukenteam te komen versterken. Ben jij een junior zelfstandig…

Foto van terras

De Tasting Room: nieuwe privé ruimte

Restaurant Vlaar introduceert de Tasting Room: een nieuwe exclusieve privé ruimte  aan het water die is voorzien van een moderne kookunit.…